حلوای ارومیه

حلوای پسته و خواص بی نظیر آن

حلوای پسته

حلوای پسته یکی از سوغاتی های اصیل ارومیه است که علاوه بر خوشمزگی، خواص بی نظیری دارد. برای آشنایی با خواص این حلوای مقوی تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

حلوای پسته چیست؟

حلوای پسته ای یک منبع غنی و کاملا طبیعی برای بدست آوردن انرژی از دست رفته در طول روز است. مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه این حلوا بسیار مفیدبوده و منبع مناسبی برای تامین پروتئین نیز محسوب می گردد. از این رو می توان گفت گزینه ایده‌آلی برای تغذیه کودکان و نوجوانان است. این محصول به دلیل داشتن کلسیم و آهن در تقویت حافظه و بهبود عملکرد قلب بسیار موثر است.

مواد اولیه موجود در حلوای پسته

در تولید این محصول از موادی نظیر پسته و شیره انگور استفاده شده است. به دلیل استفاده از مواد سالم و مقوی در تولید این محصول، با خرید آن می‌توانید سلامتی و نشاط را بر سر سفره‌تان ببرید.

حلوای پسته ای

خواص حلوای پسته ارومیه

این حلوا می تواند یک میان وعده انرژی بخش، عصرانه ای خوش طعم و یا هدیه ای مناسب از یک سفر به یاد ماندنی باشد. طعم و عطر پسته در ترکیب با مواد دیگر تشکیل دهنده، یک ترکیب مقوی و خوشمزه را به وجود آورده است.

این محصول مقادیر فراوانی از ویتامین‌های E، B و A دارد و با مصرف آن مواد معدنی مورد نیاز بدن نظیر فسفر و آهن تأمین می‌شود. پسته موجود در آن سرشار از مواد مغذی نظیر پروتئین، کربوهیدرات ها، اسیدهای آمینه، فیبرهای رژیمی و چربی است.

خرید حلوای پسته از نقل قاسمی

شما می توانید، این محصول بی نظیر را در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی نقل قاسمی تهیه فرمایید.

همچنین برای مشاهده قیمت و خرید سایر حلواهای موجود به قسمت ” خرید حلوای اصیل ارومیه ” در سایت نقل قاسمی مراجعه کنید.