دسته‌هانقل ارومیه

خرید نقل ارومیه در تهران

خرید نقل ارومیه در تهران

خرید نقل ارومیه در تهران و شهر های دیگر غیر از ارومیه از طریق سایت به صورت آنلاین امکان پذیر است.

یکی از سوغاتی های مشهور شهر ارومیه نقل می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد . نقل ارومیه در طمع های لذیذ و خوشمزه موجود می باشد.اگر در شهرهای دیگر ایران زندگی میکنید و از برند های مشهور و خوب نقل ارومیه اطلاعات کافی ندارید پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا به شما معرفی کنیم.

برای ثبت سفارش و خرید انواع نقل، می توانید وارد صفحه ” خرید نقل ” شوید.

 

 نقل اصل ارومیه در تهران

در ارومیه یکی از مشهورترین و با کیفیت ترین برند نقل در ارومیه ، نقل و حلوای قاسمی می باشد . نقل و حلوای قاسمی به علت استفاده از بهترین مواد باکیفیت در محصولات خود شهرت زیادی پیدا کرده است.
محصولات نقل و حلوای قاسمی به صورت زیر می باشد:

  • انواع نقل
  • انواع حلوا
  • انواع عرقیات گیاهی و محلی
  • محصولتی دیگر(راحت الحلقوم ، باسلوق ، سوهان)

خرید نقل ارومیه

 

نقل گردویی زعفرانی ارومیه

نقل گردویی زعفرانی یکی از مشهور ترین سوغات ارومیه می باشد که نقل و حلوای قاسمی از با کیفیت ترین مواد برای تهیه آن استفاده میکند . در تهیه این نقل از مواد اولیه یبا کیفیت مانند زعفران و گردو استفاده می شود ، که به علت داشتن گردو و زعفران دارای خواص بسیار عالی می باشد .

محصولات نقل و حلوای قاسمی را علاوه حضوری میتوانید از طریق سایت به صورت آنلاین خریداری کنید . نقل و حلوای قاسمی دو روش را برای ثبت سفارش شما قرار داده است :

  • ارسال با تیباکس
  • ارسال با اتوبوس

برای مشاهده ی محصولات و اطلاع دقیق از قیمت های نقل و حلوای قاسمی میتوانید به سایت نقل و حلوای قاسمی مراجعه کنید و یا صفحه ی اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اگر در تهران زندگی میکنید میتوانید به راحتی از طریق سایت نقل و حلوای قاسمی به خرید نقل ارومیه در تهران بپردازید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید .

 

امتیاز خود را ثبت کنید!
[تعداد رای: 2 میانگین: 5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.